O nás

Vaše spokojenost a uplatnění na pracovním trhu je naším cílem.

Jsme vzdělávací agentura zabývající se rekvalifikačním i odborným vzděláváním v oboru péče o tělo a v lázeňství.

Nabízíme rekvalifikace v oboru masér, sanitář, kosmetička, manikérka, pedikérka, vizážistka akreditované Ministerstvem školství a zdravotnictví.

Nově jsme též autorizovanou osobou, můžete u nás absolvováním zkoušky z NSK získat profesní kvalifikaci masér, kosmetička, manikérka a nehtová designérka, pedikérka a nehtová designérka, vizážistka a lektor dalšího vzdělávání.

Kurzy vedou zkušení lektoři
s mnohaletou praxí v oboru i v lektorké činnosti. Vyučovat Vás budou absolventi Vysokých škol, Školy tradiční čínské medicíny a lektoři stále se vzdělávající ve svém oboru.

Našimi partnery jsou lázeňské hotely, domy sanatoria. Zde probíhá i masérská povinná praxe.

Nejvíce našich absolventů našlo pracovní uplatnění právě v západočeském lázeňském trojúhelníku. Absolventy kurzů agentury RAFAEL najdete nejen po celé České republice, ale i v Německu, Rakousku.

Po úspěšném absolvování rekvalifikačních kurzů můžete být okamžitě zaměstnáni nebo si zažádat
o vydání živnostenského listu BEZ GARANTA.

Důležité je si svou odbornost stále rozšiřovat a k tomu jsou určeny odborné kurzy, které si můžete vždy aktuálně v naší nabídce vybírat, a tím být stále pro svou klientelu zajímaví.

Poskytujeme poradenství při začátku podnikání, v žádané legislativě i potřebách a vybavení.

Používáme přírodní preparáty, které si můžete v průběhu docházky do kurzů vyzkoušet a následně s nimi pracovat – nakupujete je u nás vždy ve velkoobchodních cenách. Poradíme Vám tak, abyste nekupovali příliš mnoho, ale abyste mohli nabídnout, co nejvíce služeb za přiměřenou investici
do nákladů.

S námi jste schopni otevřít salón dle nových trendů pro náročnou i zcela přírodní klientelu.

Jsme výhradními zástupci italské tělové i obličejové kosmetiky ROBEUS,
provozujeme Klubovou prodejnu ENERGY – přírodní české produkty.

Samozřejmostí je spolupráce s Úřadem práce, všem uchazečům o zaměstnání nabízíme kurzy, které může proplatit Úřad práce.

V případě, že si nejste s výběrem kurzu jisti, rádi s Vámi situaci probereme a společně najdeme ten nejvhodnější a pro Vás nejlukrativnější. Zavolejte a domluvte si schůzku tel. 353 236 605

 

Něco z historie...

Původní název je Regenerační centrum Srdíčko a letos slaví  18 let své působnosti.
Za tyto léta prošlo mnoha změnami, jeho smysl a cesta však zůstala. Hlavní myšlenkou Centra
je holistický přístup k člověku jeho regenerace v oblasti fyzické, duševní i duchovní.

Péčí o bytost člověka se zabýváme již dlouho. Pravdou je, že chuť do této práce nás s mým mužem spojila dohromady. Oba dva jsme se jí svým způsobem věnovali dlouho předtím, ale teprve otevřením Regeneračního centra v březnu 1999 dostala celistvou podobu.

Během let se náplň činnosti vyvíjela. Zpočátku jsme se hodně věnovali přednáškové činnosti, seminářům. V současné době jdeme spíše individuální cestou ke klientovi. Poradny etikoterapie otevírají lidem možnost vyřešit své životní příběhy, získat nadhled nad problémem a šanci žít svůj vlastní život. 

O zdraví pečujeme produkty firmy Energy. Jedná se o přírodní preparáty, fungující na bázi pentagramu. Rozsah firmy se stále zvětšuje, a tak i příznivců, kterým pomáhá stále přibývá.
Rozšířili Jjsme nabídku i o kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou, poradnami léčitelky a feng - shui rozborů.